Nemokamas pristatymas nuo 29€

TOP 10 geriausių filmų apie šunis

2024 m. birželio 6 d., ketvirtadienis
Žiūrėti filmus mėgsta daugelis, o jei kalba eina apie filmus su gyvūnais, šiuo atveju kalbame apie šunis, tokie filmai sulaukia didžiulio susidomėjimo. Filmai apie šunis padeda atsipalaiduoti, pasisemti teigiamų emocijų ir leidžia mėgautis jaudinančia istorija kartu su visa šeima. Tokių filmų pagrindiniai herojai yra šunys, kurie išgyvena įvairiausias istorijas, kartais paremtas tikrais faktais. Straipsnyje pateikiami TOP 10 geriausi filmai apie šunis Mumbo nuomone. Tikimės, kad padėsime išsirinkti, ką šįvakar žiūrėsite su šeima.

“Hačiko: šuns istorija” 2009m.

Širdį veriantis filmas apie garsiąją vyro ir šuns draugystės istoriją. Pagrindinis filmo veikėjas - šuo Hačiko, Akita Inu veislės, kuris kiekvieną dieną lydi savo šeimininką Parkerį Wilsoną (vaid. Richardas Gere'as) į traukinių stotį, o vakare ten pat jį pasitinka. Tačiau vieną dieną vyras negrįžta, bet šuo ir toliau, dar dešimt metų, kasdien ateina į traukinių stotį, neprarasdamas vilties, kad galės išvysti savo šeimininką. Nuostabus tikrais įvykiais paremtas filmas, sukeliantis emocijų audrą. Po šio filmo pasirodymo didžiuosiuose ekranuose susidomėjimas meiliais ir ištikimais Akita Inu veislės šunimis gerokai išaugo.

“101 dalmatinas” 1996m.

Savo augintinių, dalmatinų veislės šunų dėka pasivaikščiojimo metu susitinka ir susipažįsta kompiuterinių žaidimų kūrėjas Rogeris ir drabužių dizainerė Anna: kurie įsimyli vienas kitą ir po kurio laiko susituokia. Jų augintiniai taip pat yra įsimylėję vienas kitą ir susilaukia palikuonių - šuniukų. Tuomet piktų kėslų turinti Annos vadovė Cruella De Vil, pagrobia šuniukus, kad iš jų kailiukų galėtų sau pasisiūti unikalius kailinius. O tada prasideda visas veiksmas, šuniukų tėvai - Perdita ir Pongas vyksta ieškoti ir gelbėti savo vaikų. Tai nuostabi, nuoširdaus humoro pripildyta komedija, kuri įtrauks visą šeimą. O ko gero dar ir dabar išvydę gatvėje dalmatiną žmonės prisimena šį filmą.

“Katės ir šunys” 2001m.

Pagrindiniai filmo veikėjai – amžinai kariaujančios katės ir šunys. Tai humoristiška komedija, kurioje katės ir šunys kariauja amžiną kovą dėl to, kas svarbesnis ir viršesnis. Pagrindinis konfliktas prasideda, kai mokslininkas išranda vaistą nuo alergijos šunims, o katės bando visais įmanomais būdais sunaikinti šį išradimą. Filme vyrauja humoras ir nuotykiai, o pagrindinė šio filmo žinutė - tolerancijos ir tarpusavio supratimo svarba. Ši lengva šeimyninė komedija patiks ir vaikams, ir suaugusiems, sukels šypseną ir suteiks daug teigiamų emocijų. Geras pasirinkimas tiems, kurie nemėgsta dramos ir nori maloniai praleisti vakarą žiūrint įdomų filmą.

“Lesė” 1994m.

Filmas “Lesė” yra nuostabus kūrinys, paremtas Eriko Knighto romanu. Jo pagrindinis veikėjas – gražuolė kolių veislės kalytė Lesė. Filme pasakojama apie jos ryšį su berniuku Florianu. Tačiau nutinka liūdna situacija ir berniuko šeima patiria finansinių sunkumų, dėl kurių jiems tenka išsikraustyti ir atiduoti mylimą šunį naujam šeimininkui. Lesės gyvenimas kupinas pavojų ir susitikimų su įvairiais žmonėmis. Tačiau nepaisant visų sunkumų ir pakilimų bei nuosmukių, Lesė išlieka ištikima savo šeimai ir įveikusi sunkų kelią grįžta namo. Šuns vaidyba yra aukščiausio lygio, ji puikiai perteikia visas emocijas. Gražaus kraštovaizdžio, kuriame buvo nufilmuotas filmas, vaizdai sukuria unikalią šilumos ir jaukumo kupiną atmosferą, kuri neišnyks iš žiūrovo atminties. Režisieriai rado tinkamą balansą tarp dramos ir humoro, todėl filmas pasirodė ryškus ir įsimintinas. Ši istorija apie ištikimybę, stiprią meilę ir nenutrūkstamą ryšį tarp žmogaus ir gyvūno.

“Gražuolė ir Sebastianas”  2013m.

Sebastianas yra žavus berniukas, gyvenantis su savo seneliu Prancūzijos Alpėse. Tai Antrojo pasaulinio karo įkarštis. Vieną dieną vaikinas vaikštinėdamas po kalnus sutinka didžiulį baltą pūkuotą šunį, apie kurį vietiniai gyventojai kalbėjo kaip apie siaubingą žvėrį. Pasak vietinių, būtent šis šuo vagia toje vietovėje gyvulius. Tačiau Sebastianas užkariauja šuns pasitikėjimą ir džiaugiasi sutikęs naują draugą, ir nuo to laiko berniukas ir jo nauja draugė Gražuolė tampa neatsiejami. Tuomet jis bando įtikinti kaimelio gyventojus, kad tas siaubingas žvėris nėra jo naujas draugas. Tai sužavėjęs daugelį, nuotykių ir dramos kupinas filmas šeimai apie berniuko ir šuns draugystę.

“Nepaprastas Enzo gyvenimas” 2019m.

Enzo yra žavingas auksaspalvis retriveris ir geriausias jo žmogaus, vardu Denny, draugas. Šuo mėgsta didelius greičius, lenktynes, variklių gausmą ir svylančių padangų kvapą, visai kaip ir jo šeimininkas - profesionalus lenktynininkas Denny. Taip pat neatsitiktinai Enzo gavo savo vardą: jis yra Ferrari įkūrėjo garbei. Enzo nėra tik šuo, jis yra Denny gyvenimo draugas, kuris kartu su juo eina per visus likimo paruoštus džiaugsmus ir vargus. Tai įtraukianti istorija pasakojama šuns akimis.

“Šuns tikslas” 2017m.

Tai filmas, kurio pagrindinis veikėjas yra žavingas, ištikimas šuo. Jo vardas yra Beilis. Nuo pat pirmosios dienos jis susidraugavo su berniuku Itanu, kartu jie užaugo ir Beilis nugyveno su juo savo laimingą gyvenimą. Tačiau čia istorija nesibaigia, šis šuo ypatingas ir jis turi paslaptį: jis gali atgimti vis kitu pavidalu, kaskart vis labiau suvokdamas savo geriausio draugo, žmogaus, prigimtį. Filmas pasakojamas iš Beilio perspektyvos, kur jis vėl ir vėl atgimsta auksaspalvio retriverio, vokiečių aviganio ar miniatiūrinio šunelio pavidalu, bet vis tiek išlieka toks pats - su didele širdimi. Beilis atkakliai, diena iš dienos, iš gyvenimo į gyvenimą, ieško jo prasmės ir, regis, pagaliau ją randa, kadangi galų gale, po daugybės metų likimas šunelį vėl atvedė ten, kur viskas ir prasidėjo – į dabar jau suaugusio to paties Itano namus.Dramatiška istorija įtrauks kiekvieną žiūrovą ir suteiks daugybę teigiamų emocijų bei išmokys dar labiau mylėti savo keturkojus draugus.

“Slaptas augintinių gyvenimas” 2016m.

Maksas yra paprastas Niujorko šunelis, kuris be proto myli savo šeimininkę Keitę. Keitei išėjus į darbą, šunelis Maksas leidžia dienas su savo bičiuliais - kitais gyvūnėliais iš kaimyninių butų. Tačiau vieną gražią dieną Makso gyvenimas apvirsta aukštyn kojom: jo šeimininkė į namus parsiveda dar vieną augintinį – didžiulį šunį, vardu Djukas. Po kelių dienų lauke linksmai žaidžiantys Maksas ir jo naujasis draugas Djukas patenka į rimtą bėdą. Juos pagauna ir nežinoma kryptimi išveža šungaudžiai. Tuomet Makso bičiuliai nusprendžia leistis į jo paieškas. Kelionės metu gyvūnėliai patiria daugybę nuotykių, susiranda naujų draugų ir stoja į kovą su klastingu priešu - šeimininkų kažkada paliktu ir įskaudintu triušiuku Snaigiumi.

“Dičkis šuo Klifordas” 2021m.

Filme susijungia komedijos, nuotykių ir fantazijos elementai, pasakojama apie moksleivę Emily, kuri tampa šuniuko – nuostabaus mažylio raudonu kailiuku – šeimininke. Mergina pastebi, kad šuniukas auga labai greitai: per naktį iš mažyčio augintinio jis virsta didžiuliu trijų metrų šuneliu. Tačiau nutinka bėda, viena įmonė siekia pavogti jos šunelį. Kadangi Emily mama yra išvykusi, mergina pagalbos kreipiasi į savo dėdę, ekscentrišką ir šiek tiek neatsakingą Keisį. Jų laukia neįtikėtini nuotykiai, bandant išgelbėti savo draugą. Tai širdį tirpdanti istorija, kupina magijos bei smagių išdaigų.

“Palikti sniegynuose” 2006m.

Tikrais įvykiais paremtas filmas. Ši istorija apie tai kaip trys mokslininkai iškeliavo tyrinėti pavojų kupino amžinos žiemos krašto. Tačiau jie nesitikėjo ir nebuvo pasiruošę tokiems nežmoniškai sudėtingiems išbandymams ir netikėtai planus sugriovęs nelaimingas atsitikimas ir vis prastėjančios oro sąlygos priverčia tyrinėtojus pasukti atgal ir palikti savo geriausius ir ištikimiausius pagalbininkus – kinkomus šunis. Siaučiant pūgoms ir spaudžiant siaubingam šalčiui šunys palikti sniegynuose ištvėrė net pusę metų, kol į Antarktiką atvyko gelbėtojų ekspedicija. Tai išties jaudinanti bei įtampos kupina istorija.
 
Na, o dabar kai jau išsirinkote jus labiausiai dominantį filmą vakarui, užsukite į internetinę gyvūnų prekių parduotuvę Mumbo, kurioje jūsų laukia įvairūs skanėstai šunims, kokybiškas ir skanus šunų maistas bei vitaminai šunims ir palepinkite savo augintinį. Juk šuo jūsų geriausias ir ištikimiausias draugas, kuris besąlygiškai jus myli ir net neabejojame, kad jis tikrai nusipelnė skanaus kąsnelio.

Mano krepšelis