Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
9 prekė(s)
Bogar
6,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Bogar
8,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DOGSLIFE dantų valymo servetėlės augintiniams, 50 vnt. paveikslėlis
-50%
DOGSLIFE
3,48€
6,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DOGSLIFE
6,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Nano Sanitas
11,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Record
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Record
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Record
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Dantų ir burnos priežiūra

Kaip prižiūrėti katės dantis?“ – daugeliui šeimininkų kylantis klausimas. Kita vertus, tai tikrai nėra taip sudėtinga, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Viskas, ką turite padaryti, tai įsigyti tinkamas bei kokybiškas priemones, laikytis visų instrukcijų ir vadovautis reguliarumo taisykle.

Kaip prižiūrėti katės dantis? 

Išties nemaža dalis šeimininkų nerimauja dėl to, kaip prižiūrėti katės dantis. Kita vertus, tai tikrai nėra itin sudėtinga. Pirmiausiai Jums derėtų įsigyti tinkamas priemones. Kiekvienam žmogui šios gali būti be galo skirtingos, todėl rekomenduojame atsižvelgti tiek į savo, tiek į augintinio poreikius. Tarp mūsų siūlomų prekių vyrauja servetėlės dantims, silikoniniai antpirščiai, pastos, šepetukai, geliai, priedai nuo apnašų susidarymo. Kita vertus, nepamirškite, jog prie pagrindinių produktų galite įsigyti ir specialius žaislus ar skanėstus, kurie pagelbės papildomai prižiūrėti katės dantukus. Visgi, svarbiausia taisyklė – tai reguliarumas. Nepamirškite, kad augintinio higiena reikia rūpintis nuolatos. Tad, keturkojo dantis reikėtų valyti pakankamai dažnai, o ne kas kelis mėnesius.

Dantų valymo servetėlės

Dantų valymo servetėlės – tai išties moderni naujovė, patinkanti daugeliui mūsų klientų. Pastarosios ganėtinai veiksmingai šalina susidariusius akmenis, kovoja su prastu burnos kvapu, gelbėja nuo apnašų. Be to, šias naudoti tikrai paprasta, telieka švelniai apvalyti katės dantukus. Ir viskas! Išmeskite servetėlę bei atkeliavus kitam kartui, tą patį veiksmą pakartokite su nauja. Paprasčiau ir būti negali, tiesa?

Silikoniniai antpirščiai

Silikoniniai antpirščiai tikriausiai yra vienas iš populiariausių dantukų valymo metodų augintiniams. Pastarieji lengvai užsimauna ant piršto, efektyviai pašalina apnašas ir prastą burnos kvapą. Žinoma, naudojant antpirščius, derėtų įsigyti ir specialią dantų pastą. Tačiau, kokybiški produktai tikrai užtikrins puikią Jūsų katės higieną, tereikia šiuos naudoti reguliariai.

Dantų pastos svarba

Tiek naudojant šepetėlius, tiek antpirščius, įsigyti dantų pastą yra be galo svarbu. Renkantis tinkamą produktą, atsižvelkite į kuo natūralesnę sudėtį. Taipogi, nepamirškite reguliarumo taisyklės, mat augintinio dantukais svarbu rūpintis beveik taip pat dažnai, kaip ir savo. Laimei, siūlome skirtingų pastų bei kitų priemonių pasirinkimą – tad, skubėkite įsigyti Jums tinkamą produkciją. 

Mano krepšelis