Nemokamas pristatymas nuo 29€

Patiesimai ir kilimėliai

Kaina
Prekinis ženklas
Spalva
Veislės dydis
Patiesimų ir kilimėlių tipas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
Spalva
Veislės dydis
Patiesimų ir kilimėlių tipas
2 prekė(s)
Kerbl
10,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER FULLY neslystantis kilimėlis šunims, 76x53 cm paveikslėlis
-25%
Hunter
14,24€
18,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Patiesimai ir kilimėliai katėms

Įvairūs baldus saugantys patiesimai ir kilimėliai katėms yra nemažos mūsų klientų dalies kasdienybė. Tokie produktai pasirūpins tiek patogiu Jūsų augintinio poguliu, tiek mylimų baldų apsauga nuo galimų įbrėžimų, slenkančio kailio ar purvo.

Kilimėliai katėms – kaip išsirinkti?

Tinkamo kilimėlio pasirinkimas tikrai nereikalauja pernelyg daug pastangų. Pirmiausiai, įsitikinkite, jog šis yra reikiamo dydžio. Tai galioja žvelgiant iš kelių perspektyvų – tiek baldų, tiek katės. Svarbu, kad kilimėlis būtų pakankamai didelis, jog apsaugotų mylimą sofą, tačiau taip pat ganėtinai patogus Jūsų augintiniui. Be abejo, rekomenduojame atsižvelgti ir į dizainą ar spalvą, ypatingai tuomet, jeigu planuojate kilimėliu baldus apdengti nuolat. Tokiu atveju, tikriausiai bus išties svarbu, jog šis derėtų prie bendro interjero. Galų gale, pravartu atsižvelgti ir į kainą bei tai, ar pastaroji yra priimtina būtent Jums.

Patiesimai katėms internetu

Patiesimai katėms internetu yra greitas, komfortiškas bei modernus būdas įsigyti Jūsų augintiniui reikalingas prekes. Pirmiausiai, apsipirkdami virtualioje erdvėje sutaupysite tikrai nemažai savo laiko. Juk visą produkciją galėsite peržvelgti ir palyginti tiesiog vienoje vietoje – kompiuterio arba telefono ekrane. Kita vertus, taip pat neturėsite išeiti iš namų, o apsipirkti bus įmanoma net atostogaujant kitame pasaulio krašte. Taipogi, reikėtų paminėti ir tai, jog įsigytas prekes stengiamės pristatyti kuo įmanoma greičiau bei į Jums patogią vietą. Tad, patiesalai katėms internetu yra išties patogus sprendimas, norint sutaupyti nemažai savo laiko ar pinigų.  

Optimalus kainos ir kokybės santykis

Augintinio išlaikymas dažniausiai atsieina tikrai nemažai. Juk tenka katei parūpinti kokybiško maisto, skanėstų, žaislų, guolį, susirgus – taip pat ir vaistų. Be to, egzistuoja kur kas daugiau prekių, kurių prireikia anksčiau ar vėliau. Dėl šios priežasties, stengiamės surasti optimaliausią kainos ir kokybės santykį bei pasiūlyti šį savo klientams. Kita vertus, nepamirškite, jog apsipirkinėdami virtualioje erdvėje ir taip jau sutaupysite šiek tiek pinigų. Be to, taip pat neišeikvosite kitos, dar svarbesnės savo valiutos – itin brangaus laiko. Taigi, raginame įsigyti reikalingą produkciją jau dabar.

 

Mano krepšelis