Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
4 prekė(s)
Canina
13,19€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Record
9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Record
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Record
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Atbaidymo ir pritraukimo priemonės šunims

Į daugelio žmonių gyvenimus naminiai augintiniai įneša tikrai nemažai džiaugsmo. Visgi, kartu su juo atkeliauja keletas nepatogumų. Baldų ar kitų daiktų graužimas yra vienas iš jų. Ypatingai su tuo susiduriama tada, kai kalbame apie jaunesnius šunelius. Laimei, egzistuoja specialios atbaidymo priemonės, galinčios pagelbėti su tuo susitvarkyti.  

Atbaidymo priemonės šunims

Įvairios atbaidymo priemonės šunims dažniausiai yra skirtos apsaugoti namus nuo graužimo bei šlapinimosi. Kaip pastarosios veikia? Įprastai, produkto kvapas būna ganėtinai malonus žmonėms, tačiau ne keturkojams. Dėl šios priežasties, augintiniai ima vengti tokių vietų, stengiasi prie jų neprisiliesti. Be to, ėmus kandžioti apipurkštą daiktą šio skonis būna pernelyg kartus. Tad, vienu metu apsaugote svarbiausius baldus tiek nuo graužimo, tiek ir nuo šlapinimosi. Taipogi, produktų sudėtyje esantys aliejai neutralizuoja blogus kvapus, jeigu prieš tai keturkojo išdaigų išvengti nepavyko.

Pritraukimo priemonės šunims

Dažniausiai maži šuneliai pirmiausiai yra pratinami gamtinius reikalus atlikti namuose, ant palutės. Vėliau pradedama juos mokyti šlapintis bei tuštintis lauke. Abiem atvejais reikia nemažai kantrybės ir laiko, jog keturkojai privengtų tai daryti tiesiog ant grindų ar net baldų. Be to, egzistuoja specialios pritraukimo priemonės šunims, kurios gali padėti su tuo susitvarkyti. Kaip visa tai veikia? Iš esmės, speciali treniravimo priemonė gyvūnams būna purškiama ten, kur norėtumėte, jog keturkojis atliktų savo gamtinius reikalus. Atitinkamas kvapas šunelį paskatins nusišlapinti reikiamoje vietoje. Be abejo, greičiausiai viskas įvyks tikrai ne iškart – tad, vėlgi, nepamirškite turėti truputį kantrybės.  

Aerozolis rujojančioms kalėms

Rujos metu dauguma kalyčių susilaukia išties nemažai dėmesio. Be abejo, vedžiojant augintinius su pavadėliu bėdų tikriausiai išvengsite. Kita vertus, papildomai apsisaugoti pravartu visuomet. Specialus aerozolis rujojančioms kalėms gali pagelbėti tai padaryti. Ši priemonė apsaugos augintinį nuo kitų šunų priekabiavimo. Kaip tai veikia? Visa paslaptis yra tame, kad toks produktas tiesiog neutralizuoja Jūsų kalytės kvapą. Visgi, norint tikrai efektyvaus rezultato, pastarąjį reikėtų naudoti kelis kartus per dieną. Tačiau, tai išties naudinga priemonė moteriškosios lyties šunelių savininkams.  

Mano krepšelis