Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
6 prekė(s)
BOGACLEAN CLEAN&SMELL FREE LITTER BOX SPRAY CAT purškalas nuo kvapų kačių kraiko dėžėms, 500 ml paveikslėlis
-40% antrai prekei
Bogar
9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Vetexpert
12,09€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BOGACLEAN CLEAN&SMELL FREE CONCENTRATE koncentratas valiklis blogam kvapui šalinti, 1 000 ml paveikslėlis
-40% antrai prekei
Bogar
18,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BOGACLEAN CLEAN&SMELL FREE SPRAY purškiamasis valiklis blogam kvapui šalinti, 750 ml paveikslėlis
-40% antrai prekei
Bogar
11,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Dėmėms ir kvapams naikinti

„Kaip išnaikinti kačių šlapimo kvapą namuose?“ – klausimas, kurį užduoda ganėtinai dažnas šių keturkojų šeimininkas. Kad ir kaip mylėtume savo augintinius, tenka pripažinti, jog kartais pastarieji sukelia tam tikrų nemalonumų. Prastas kvapas, sudraskyti baldai, paliktos dėmės – tik keletas tokių variantų. Laimei, siūlome išties nemažai produktų, kurie pagelbės Jums su tuo susitvarkyti.

Kaip išnaikinti kačių šlapimo kvapą namuose?

Daugelis kačių, priešingai nei šunys, dažniausiai šlapinasi namų viduje. Be abejo, tam perkamos specialios dėžutės su kraiku, tačiau net ir pastarosios ne visuomet apsaugo nuo prasto kvapo. Kita vertus, pergyventi dėl to tikrai nereikėtų, mat siūlome priemones, kurios pagelbės atsikratyti šiais nemaloniais padariniais. Renkantis tinkamą variantą, pravartu atsižvelgti į tai, jog valiklio sudėtis būtų kuo įmanoma natūralesnė, ypatingai tuomet, jeigu šeimoje turite tam tikrų alergijų. Taipogi, geriausia, kad tokius produktus panaudotumėte kuo anksčiau, kol šlapimo kvapas dar nespėjo stipriai įsigerti bei įsisenėti.  

Letenų priežiūra

Po smagių pasivaikščiojimų lauke, ypatingai rudens ar pavasario metu, į namus keturkojis gali grįžti ganėtinai purvinomis letenomis. Tam, kad pastarasis neišpurvintų viduje esančių baldų, labai svarbu pasirūpinti tinkama šio higiena. Kai kurie žmonės katę iškart maudo, kiti – naudoja servetėles, treti – specifines letenų šluostes. Pastarosios išties supaprastina visą procesą, ganėtinai greitai pasirūpindamos keturkojo švara. Be to, tokią šluostę pravartu įsigyti ir todėl, nes ji gali atlikti keletą skirtingų darbų vienu metu. Su šia ne tik apvalysite pėdutes, tačiau taip pat galėsite pasirūpinti grindų ar automobilio sėdynės švara.

Optimaliausias kainos ir kokybės santykis

Puikiai suprantame, jog turint katę tenka tikrai nemažai investuoti. Reikia pasirūpinti kokybišku maisteliu, guoliu, žaislais, dėžute, kraiku bei daugeliu kitų priemonių. Dėl šios priežasties, savo klientams stengiamės pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Taipogi, mėginame užtikrinti kuo didesnę įvairovę gamintojų bei prekių atžvilgiu. Norinčius papildomai sutaupyti, taip pat raginame prisijungti prie „Mumbo klubo“, kurio nariai dažnai gauna įvairių nuolaidų. Tad, reikalingus daiktus įsigykite jau dabar.

 

Mano krepšelis