Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Spalva
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
Spalva
6 prekė(s)
District 70 SERVE silikoninis kilimėlis dubenėliui,  mėlynas paveikslėlis
-40%
District 70
14,99€
24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
District 70 SERVE silikoninis kilimėlis dubenėliui,  pilkas paveikslėlis
-40%
District 70
14,99€
24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER EIBY silikoninis kilimelis dubeneliui, S, geltonas paveikslėlis
-20%
Hunter
15,99€
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER EIBY silikoninis kilimėlis dubenėliui, S, pilkas paveikslėlis
-20%
Hunter
15,99€
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
District 70 SERVE silikoninis kilimėlis dubenėliui,  smėlio sp. paveikslėlis
-40%
District 70
14,99€
24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Hunter
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Kilimėliai dubenėliams katėms

Kilimėlis po dubenėliu katėms – tai puikus būdas išvengti papildomos netvarkos ir nešvarumų. Juk augintiniams tikrai nepasakysite, jog šie elgtųsi kiek atsargiau. Tad, nenuostabu, jog ėdant, vandens bei maisto gali išsibarstyti aplinkui. Tokiu atveju, kilimėlis tampa puikia apsauga, siekiant palaikyti tvarką.

Kilimėliai dubenėliams katėms

Išsirinkti kilimėlį, kurį galėtumėte pastatyti po katės indais yra išties pravartu. Tokiu būdu, išvengsite bent dalies augintinio keliamos netvarkos. Siūlome keletą skirtingų variantų, kuriuos išsirinkti galėsite pagal patinkančią spalvą. Juk tai puikiai pagelbės priderinti net paprastus atributus prie bendro namų dizaino. Kilimėliai dubenėliams katėms yra išties dažnai įsigyjama prekė, tad, jeigu jau kurį laiką svarstėte, kaip išvengti nešvarumų ar maisto drabstymo augintiniui valgant, dabar pats metas išbandyti šią priemonę.

Kilimėlių ypatumai

Kilimėlis po dubenėliu katėms apsaugo ne tik nuo paprasto maisto pridrabstymo ar vandens išliejimo, tačiau ir grindų subraižymo. Neišsigąskite, pastebėję, jog produktas yra pagamintas iš silikono – įprastai, tai yra tinkamai apdorota bei maistui nekenkianti medžiaga. Iškilus rėmelis taip pat neleidžia vandeniui pasiekti grindų, net, jeigu augintinis smaguriauja ganėtinai įsijautęs. Be abejo, itin svarbu išsirinkti tinkamą dydį – kartais, didesniems keturkojams reikėtų šiek tiek masyvesnių kilimėlių. Tokį produktą išties nesunku valyti, mat pastarąjį galima tiesiog praplauti paprastu vandeniu. Kita vertus, kai kurie šeimininkai šį įdeda į indaplovę kartu su kitais indais. Bet kokiu atveju, kilimėlis po dubenėliu katėms yra išties reikalinga bei nemažai naudos atnešanti apsauga, todėl raginame ją įsigyti.

Optimalus kainos ir kokybės santykis

Savo klientams nuolat stengiamės pasiūlyti įvairovę – įskaitant ir kainos prasme. Dėl šios priežasties, ieškome būdų bei mėginame atrasti optimaliausią kainos bei kokybės santykį. Tokiu atveju, kiekvienas klientas gali įsivertinti savo turimas lėšas ir poreikius, o tuomet išsirinkti jam labiausiai tinkantį variantą. Kita vertus, norinčius sutaupyti, taip pat raginame prisijungti prie „Mumbo klubo“. Pastarasis suteikia nemažai papildomų nuolaidų skirtingose prekių kategorijose – todėl, jeigu jau kurį laiką svarstote apie kilimėlio įsigijimą, nieko nelaukite bei prisijunkite prie mūsų.

Mano krepšelis