Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
9 prekė(s)
HUNTER Nail Clipper SPA augintinio nagų kirptuvas, L paveikslėlis
-25%
Hunter
13,49€
17,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUNTER Nail scissors SPA žirklės augintinio nagams karpyti, S paveikslėlis
-25%
Hunter
10,49€
13,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
KERBL nagų kirpimo žirklės augintiniams 14 cm, žalios paveikslėlis
-25%
Kerbl
7,49€
9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Record
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
TOMMI Fine Look blond didelės žirklės gyvūnų nagams karpyti, 15,5 x 6 x 1,5 cm paveikslėlis
-25%
Tommi
4,49€
5,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
TOMMI Fine Look blond žirklės gyvūnų nagams karpyti,  12,5 x 5 x 1 cm paveikslėlis
-25%
Tommi
3,52€
4,69€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
TOMMI Fine Look blond žirklės smulkių gyvūnų nagams karpyti, 10 x 6,5 x 1 cm paveikslėlis
-25%
Tommi
2,77€
3,69€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Record
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Record
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Žirklės šunų nagams

Jeigu ieškote tinkamų priemonių pasirūpinti savo augintinio „manikiūru“, greičiausiai Jums pravers žirklės šunų nagams internetu. Gera kaina, greitis ir patogumas – idealiai mus apibūdinantys faktoriai. Siūlome įvairią bei kokybišką produkciją, todėl sau tinkamą variantą ras kiekvienas. Taipogi, nepamirškite, jog apsiperkant virtualioje erdvėje sutaupysite nemažai savo laiko, o prekės bus pristatytos į Jums patogią vietą artimiausiu laiku.

Žirklės šunų nagams – kaip pasirinkti?

Kokybiškos žirklės šunų nagams nepasižymi tokia didele įvairove, kaip dalis kitų prekių. Visgi, čia taip pat yra į ką atsižvelgti. Pirmiausiai, svarbu pasirinkti tinkamo dydžio produktą. Kai kuriuos iš jų skirstome į S/M/L kategorijas, o dalis yra atskiriami pagal centimetrus. Be abejo, pravartu atsižvelgti ir į Jums tinkamą kainą. Taipogi, mūsų parduotuvėje galima rasti kelis skirtingus gamintojus bei pasirinkti labiausiai patikusį. Kita vertus, dalis klientų taip pat atsižvelgia į žirklių dizainą. Tad, apsispręskite kurie aspektai yra svarbiausi būtent Jums bei apsidairykite.

Žirklės šunų nagams internetu – gera kaina

Suprantame, jog klientų poreikiai visuomet išsiskirs. Dėl šios priežasties, siūlome pakankamai nemažą kainų įvairovę. Taigi, ieškantiems paprastų ir nedidelių žirklių prireiks kiek mažesnio biudžeto. Kita vertus, taip pat siūlome aukštesnės kokybės, tačiau truputį brangesnę produkciją. Visgi, raginame pirmiausiai atsižvelgti į savo augintinio poreikius. Jeigu šis nemėgsta kirptis nagų, nuolat tam priešinasi ar dėl kitų ypatumų apsunkina šį procesą – galbūt vertėtų investuoti kiek daugiau. Kita vertus, jeigu šunelio nagų kirpimas užtrunka vos minutę ir viskas vyksta labai paprastai, tuomet išlaidauti galbūt neprireiks.

Kaip dažnai reikia kirpti augintinio nagus?

Vienas iš dažniausiai klientams kylančių klausimų – tai kaip dažnai apkirpti šunelio nagus? Viskas labai priklauso nuo konkrečių aplinkybių, tačiau dažniausiai rekomenduojama tai daryti bent kartą į vieną-dvi savaites. Specialistai teigia, jog labiau apsimoka kirpti po kiek mažiau nago, tačiau gerokai dažniau, o ne atvirkščiai. Tačiau, jeigu mėgstate tai uždelsti, bent jau nelaukite ilgiau nei mėnesį – kitu atveju, augintinio manikiūras šiam gali pradėti kelti diskomfortą.  

Mano krepšelis