Nemokamas pristatymas nuo 29€
Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas
2 prekė(s)
Record
9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Record
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Atbaidymo ir pritraukimo priemonės

Nors naminiai augintiniai su savimi atneša išties nemažai džiaugsmo, kartais tenka susidurti ir su šių išdaigomis. Turint katę neretai reikia taikstysis su daiktų graužimu arba draskymu. Tai gali sukelti išties nemažai nemalonumų. Laimei, egzistuoja specialios priemonės katėms nuo graužimo, kurios pasirūpins augintinio atbaidymu. Tad, kviečiame šias įsigyti jau dabar.

Priemonės katėms nuo graužimo ir draskymo

Specifinės bei atbaidančios priemonės katėms nuo graužimo ir draskymo yra puikus būdas susitvarkyti su nepaklusnaus augintinio išdaigomis. Įprastai, tokie produktai būna naudojami purškalo pavidalu. Dėl savo sudėtyje esančių karčių medžiagų, jie gana efektyviai atbaido keturkojus nuo graužimo ar baldų draskymo. Kita vertus, nepamirškite naudoti šių pagal paskirtį. Pavyzdžiui, purškiant tokio tipo priemones, rekomenduojama naudoti apsaugines pirštines. Taipogi, būkite itin atsargūs, jog šis produktas nepatektų ant maisto arba indų.

Priemonės nuo šlapinimosi

Kartais augintiniai ima nebeklausyti ir šlapinasi ne tam skirtose vietose. Tokiu atveju, tenka praleisti nemažai laiko bandant atsikratyti nemaloniu kvapu, taipogi išvalyti susidariusias dėmes. Laimei, egzistuoja specifinės priemonės atbaidymui. Pastarąsias galima naudoti tiek lauke, tiek viduje. Toks produktas neutralizuos šlapimo kvapą ir paskleis malonų aromatą, tačiau šį pajaus tik žmonės. Tuo tarpu, katėms pastarasis nebus toks jau kvapnus, todėl suveiks lyg atbaidymo priemonė. Tad, ši priemonė gali būti idealus variantas, siekiant išmokyti katę šlapintis reikiamose vietose, o ne žymėti teritoriją bet kur. Visgi, pastarąją svarbu naudoti reguliariai, kol problemos daugiau nebeliks.

Siūlome puikius variantus

Siūlome kelias, išties efektyvias atbaidymo priemones, jog daugiau nebereikėtų pergyventi dėl to, kad katė nusprendė iškrėsti išdaigų. Taipogi, užsakytas prekes mėginame pristatyti artimiausiu metu į Jums patogią vietą. Rūpinamės savo klientais – dėl šios priežasties visuomet siūlome optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Be to, norinčius sutaupyti papildomai, raginame prisijungti prie „Mumbo klubo“, kuris suteiks šiokių tokių nuolaidų. Bet kokiu atveju, apsipirkimas virtualioje parduotuvėje yra išties patogus, nemažai laiko sutaupantis sprendimas, todėl, nieko nelaukite ir padarykite tai jau dabar.

 

Mano krepšelis